Sicílie

Villa SIC1212

Villa SIC1212

Maximální počet osob: 5

Oblast: Vily Itálie » Sicílie

Vila leží v jihovýchodní části Sicílie, 20 km jižně od historického města Modica a 72 km od Syrakus, v přímořském středisku Marina di Modica. Stylová, klimatizovaná vila z 80.let byla postavena ze soli odolných materiálů, jako je bílá travertina, která je položena i na dvou terasách, z nichž jedna je na stinné zadní straně se vstupem z kuchyně a druhá na přední straně s výhledem na moře. Elegantní interiér je vzdušný a těží z kontrastu jasně bílé a modrých tónů zařízení. Zatravněná zahrada a vysoký živý plot odděluje vilu od pobřežní promenády, která vás dovede během dvou minut na písčitou pláž z bílého písku. V blízkosti jsou restaurace, kavárny i obchody.

Villa SIC1213

Villa SIC1213

Maximální počet osob: 5

Oblast: Vily Itálie » Sicílie

Vila je umístěna na nádherném divokém a hornatém severozápadním pobřeží Sicílie, asi 4 km od vesnice Scopello a nedaleko Castellamare del Golfo. Leží v oblasti přírodního parku Zingaro, který je úžasným místem pro pěší i lodní výlety, z jedné strany je hraničním místem Scopello a z druhé San Vito lo Capo s jednou z nejkrásnějších pláží na Sicílii, ne-li v celé Itálii.
Vila je obklopena zahradou s palmami, středomořskou vegetací a trávníkem, ze sluneční terasy s bazénem je výhled na moře, interiér je vybaven klimatizací či připojením k internetu. Kryté parkovací místo.

DC Service – Holiday Villas, Maiselova 4, 110 00 Praha 1, Tel.: 224 816 346, 224 811 274, Fax: 222 325 420, info@visiteu.net, www.holidayvillas.cz