Dovolená pro třetí tisíciletí?

To je pronájem luxusní vily na vlastním pozemku pro Vaši dovolenou či důležité obchodní jednání. To je historie, romantika, relaxace, naprosté soukromí, rodina a děti, blízkost přátel, kombinace hor a moře, panenská příroda, křišťálově čisté moře, sluneční svit, historická města plná křivolakých uliček,  bistra a hospůdky se staletou tradicí, hudba, tanec, široký výběr sportovních možností, odpočinek, tichá zákoutí v horském údolí mezi vinicemi či ve stínu mandlovníků a olivovníků, snídaně na terase při východu slunce, vlastnoručně připravená večeře z čerstvých ryb a mořského ovoce na grilu  „vlastní“  teHV2rasy…….

…ale i současný komfort, moderní vybavení, nákupy včera natrhaného ovoce a zeleniny, čerstvého koření, ryb, sýrů a suvenýrů na trhu, kde jakoby se v 18. století zastavil čas, či nejmódnější zboží ve světoznámých buticích, prostě: skutečný odpočinek pro každého! 

To je dovolená ve vlastní či pronajaté plně komfortní vile na romantické Mallorce, ve francouzské Provence  v italském Toskánsku, na slunném Kypru, řeckých a chorvatských ostrovech nebo na exotických ostrovech Thajska, Karibiku či na Mauritiu.

To je opravdová dovolená pro třetí tisíciletí....

 

DC Service – Holiday Villas, Praha, CZ, info@visiteu.net, www.holidayvillas.cz