Dalmácie

Villa DAL1121

Villa DAL1121

Maximální počet osob: 10

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Rodinná vila na Rogoznické riviéře, ve vesnici Ražanj, pouhých 100 m od moře. Dům se dvěma ložnicemi má velkou zahradu (5.500m²) se středomořskou vegetací a bylinkami, sluneční terasu a velkou krytou terasu s grilem, hřiště na boccia, nově vybudovaný bazén, parking. V samostatném domku je další kompletně vybavený apartmán pro 2-3os. K dispozici Wi-Fi internet a klimatizace.

Villa DAL1122

Villa DAL1122

Maximální počet osob: 6

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Vila leží přímo u moře na ostrově Mali Drvenik, s přímým lodním spojením s historickým městem Trogir. Má sluneční terasu s bazénem a venkovním jacuzzi, saunu, další terasu, letní kuchyň, barbecue, klimatizační jednotku a parkování pro 3 auta. Vlastní kotviště pro člun (max. 7 m).
Je umístěna na klidném místě, ale blízko je obchod, restaurace, café. Pobřeží před vilou je skalnaté a dno v moři je písčité, krásná písčitá pláž – Vela Rina – je jen 8 minut chůze a další písčitá pláž Mala Rina necelou půlhodinku.
Blízkost Trogiru (12 km), zapsaném v seznamu UNESCO, nabízí možnost prozkoumání 2800 let starého centra s obchůdky, restauracemi, kavárnami, je zde zeleninový a rybí trh a další služby.
Připojení k internetu.

Villa DAL1124

Villa DAL1124

Maximální počet osob: 6

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Vila je po nových úpravách interiéru a vybudování nového bazénu!
Vila pro 6 až 8 osob leží přímo u moře a pláže ve středisku Nemira, jen 3 km od známého střediska Omiš. Dům i zahrada o rozloze 1.200 m² jsou stíněny stromy, přístup k vile od příjezdu je po 150 schodech. K dispozici je gril a z terasy i balkonů u jednotlivých ložnic se otevírají krásné výhledy na moře. Klimatizace, Wifi internet. Nový bazén

Villa DAL1127

Villa DAL1127

Maximální počet osob: 6

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Vila leží přímo u moře, asi 3 km od vesnice Sevid a 25 km severně od Trogiru. Má 3 ložnice pro celkem 6 osob, velkou obytnou místnost propojenou s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem. Terasa s výhledem na moře a grilem, zahrada asi 1000m², parkování u objektu. Klidné místo vhodné pro pro rodiny s dětmi. Vlastní pláž, klimatizace, Wifi internet.

Villa DAL1138

Villa DAL1138

Maximální počet osob: 7

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Vila nad mořem v oblasti Sevid - Vinišče na Rogoznické riviéře, jen 26 km od historického Trogiru, zapsaného na seznamu UNESCO. Jen 5 km je vzdálená Marina s restauracemi. Dům leží ve svahu nad mořem se vstupem do moře po schodech. Asi 80m od vily je přírodní oblázková pláž. Dům má 3 ložnice, sluneční terasu s bazénem a výhledem na moře, kryté posezení, velký gril, parkovací místa. Klimatizace.
Možnost pronajmutí 6m motorového člunu (nutná licence).

Villa DAL1141

Villa DAL1141

Maximální počet osob: 8

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Moderní vila pro 8 osob v Makarské, jen 600 m od moře a 500 m od centra s veškerými službami. Má velkou zahradu se sluneční terasou s bazénem, terasou s grilem, středomořskou vegetací a ovocnými stromy. Moderní vnitřní vybavení. Parkování u objektu. Připojení k internetu, klimatizace.

Villa DAL1144

Villa DAL1144

Maximální počet osob: 6

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Moderní vila je se nachází v Severní Dalmácii, jen 80 m od moře ve vesnici Seget Vranjica, s výhledem na ostrovy Mali a Veli Drvenik, Ciovo a Šolta. Dům leží v malé, dobře udržované zahradě s palmami a buganviliemi, má sluneční terasu kolem bazénu s jacuzzi a venkovní sprchou, krytou terasu s výhledem na moře. Vila je částečně klimatizovaná a má možnost připojení k internetu.
Vesnice Seget Vranjica má obchod a café bar, jen 500 m od vily, do historického Trogiru (na seznamu UNESCO) je jen 5 minut jízdy, kde jsou další restaurace, kavárny a nákupní možnosti. Vstup do moře u vily (80 m) je skalnatý, v okolí jsou vybudována plata, ale jsou zde i oblázkové pláže, stejně tak jako níže na pobřeží Kaštela, nebo na ostrůvcích Mali a Veli Drvenik.

Villa DAL1158

Villa DAL1158

Maximální počet osob: 10

Oblast: Vily Chorvatsko » Dalmácie

Komplex je umístěn asi 2 k m od vesnice Mlini a pouhých 10 minut jízdy od Dubrovníku, písčitá pláž je vzdálena 800 m. Skládá se z několika budov, kaple a vily s bazénem, a rozkládá se na ploše 20 000 m2 s různými zahradami se středomořskou vegetací. Součástí je také hřiště na boules, posezení se zahradním grilem, krytá parkovacími místa. Historie objektu jde až do 16.století a díky pozdně gotickým a renesančním prvkům je součástí kulturního dědictví Chorvatska. V interiéru je umně skloubena historie v podobě nábytku v barokním stylu s moderním vybavením, jako je klimatizace, připojení k internetu atd.
Za poplatek lze zajistit transfery, pronájem auta nebo pronájem motorového člunu.

DC Service – Holiday Villas, Maiselova 4, 110 00 Praha 1, Tel.: 224 816 346, 224 811 274, Fax: 222 325 420, info@visiteu.net, www.holidayvillas.cz